240. 19-20. századi festmények és bútorok > Erdei fenyők, 1975

134. Mattis - Teutsch János , ifj. (Brassó, 1913 - Brassó, 1989)

Erdei fenyők, 1975

szén, papír

530*340 mm

j.j.l.: Mattis 75 (paszpartun)