240. 19-20. századi festmények és bútorok > Mosónők, 1929

131. Borbereki Kovács Zoltán (Rónaszék, 1907 - Johannesburg, 1992)

Mosónők, 1929

rézkarc, papír

350*360 mm

j.j.l.. Borbereki K. 929