240. 19-20. századi festmények és bútorok > XV. Lajos és Madame Dubarry

82. Benczúr Gyula után, 20. sz. első fele

XV. Lajos és Madame Dubarry

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: olvashatatlan