240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Ponty utca"

99. Rónai Géza (Debrecen, 1886 - Debrecen, 1944)

"Ponty utca"

pasztell, papír

48*38 cm

j.j.l.: Rónai Géza, b.l.: Ponty utca