240. 19-20. századi festmények és bútorok > Ligetes táj fürdőzőkkel

53. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Ligetes táj fürdőzőkkel

olaj, vászon

59*79,5 cm

j.j.l.: Herman Lipót

BÁV 93. au. 86 tétel