240. 19-20. századi festmények és bútorok > Virágcsendélet almákkal

14. Pap Domonkos (Kolozsvár, 1894 -1972)

Virágcsendélet almákkal

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.l.: Pap Domonkos