240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kalapos férfi portréja

130. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Kalapos férfi portréja

tus, grafit, papír

390*320 mm

j.j.l.: Mednyánszky Ferenczváros ... és hagyatéki pecsét

sérült