130. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)
Kalapos férfi portréja
tus, grafit, papír
390*320 mm
j.j.l.: Mednyánszky Ferenczváros ... és hagyatéki pecsét
sérült