240. 19-20. századi festmények és bútorok > Gellérthegy, 1953

120. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Gellérthegy, 1953

olaj, vászon

70,5*100 cm

j.b.l.: Pleidell 1953