240. 19-20. századi festmények és bútorok > Fürdő után, 1964

63. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Fürdő után, 1964

olaj, farost

30*20 cm

j.b.l.: MCP; ho. felirat: MCP 1964