240. 19-20. századi festmények és bútorok > Kisasszony a mezőn

1. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Kisasszony a mezőn

olaj, vászon

66*100 cm

j.b.l.: Neogrády A.