240. 19-20. századi festmények és bútorok > Előkelő úri társaság és Mitológiai jelenet

39. Kaufmann, Angelika után, 19. sz.

Előkelő úri társaság és Mitológiai jelenet

mezzotinto, papír

d: 290 mm