240. 19-20. századi festmények és bútorok > Séta a tengerparton

2. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Séta a tengerparton

olaj, vászon

50*65 cm

j.j.l.: Kézdi Kovács L.