240. 19-20. századi festmények és bútorok > Lányok a virágzó fa alatt

60. Brenner Nándor, Vydai (Budapest, 1903 - ?)

Lányok a virágzó fa alatt

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.j.l.: Vydai Brenner