240. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztali csendélet almákkal

19. Dienes János (Abaújbakta, 1884 - Debrecen, 1962)

Asztali csendélet almákkal

olaj, vászon

45*51 cm

j.b.l.: Dienes J.