240. 19-20. századi festmények és bútorok > Müncheni részlet

127. Illencz Lipót (Újvárad, 1882 - Arad, 1950)

Müncheni részlet

olaj, karton

26,5*31 cm

j.b.l.: Illencz L. München, ho.: Virágcsendélet