240. 19-20. századi festmények és bútorok > Hölgy hárfával, 1916

36. Maurer, L. jelzéssel

Hölgy hárfával, 1916

250*115 mm

j.j.l.: L. Maurer 16

lavírozott tus, akvarell, papír