240. 19-20. századi festmények és bútorok > Ifjú hölgy portréja, 1813

34. Rombauer János (Lőcse, 1782 - Eperjes, 1849)

Ifjú hölgy portréja, 1813

akvarell, fedőfehér, papír

230*170 mm

j.j.l.: Rombauer J. 1813

sérült