240. 19-20. századi festmények és bútorok > Fejkendős asszony, 1931

137. Gallé Tibor (Harta, 1896 - Budapest, 1944)

Fejkendős asszony, 1931

akvarell, papír

500*380 mm

j.j.l.: Gallé Tibor 1931