240. 19-20. századi festmények és bútorok > Férfi portré

48. Landau Alajos (Pest, 1833 - Budapest, 1884)

Férfi portré

olaj, vászon

12,5*10,5 cm

j.j.k.: Landau

ökörszemes keretben, sérült