240. 19-20. századi festmények és bútorok > Freskóvázlat

40. Körösfői - Kriesch Aladár (Buda, 1863 - Budapest, 1920)

Freskóvázlat

akvarell, ceruza, papír

130*530 mm

j.j.l.: ligatúrás KKA