240. 19-20. századi festmények és bútorok > Szürreális jelenet, 1975

135. Lüchner, Pierre H. jelzéssel

Szürreális jelenet, 1975

rézkarc, papír

370*500 mm

j.j.l.: Pierre H. Lüchner (?) 1975 (nyomaton és paszpartun)