240. 19-20. századi festmények és bútorok > A Csobánc hegy látképe

122. Altorjai Sándor (Maklár, 1933 - Szigliget, 1979)

A Csobánc hegy látképe

olaj, farost

60*80 cm

j.j.l.: Altorjai S.