240. 19-20. századi festmények és bútorok > Fekvő akt, 1855

79. Eisenhut Ferenc (Németpalánka, 1857- München, 1903)

Fekvő akt, 1855

olaj, karton

47*36 cm

j.b.l.: Eisenhut F. 1855