240. 19-20. századi festmények és bútorok > Szolnoki parkrészlet, 1935

12. Zádor István (Nagykikinda, 1882 - Budapest, 1963)

Szolnoki parkrészlet, 1935

akvarell, papír

425*565 mm

j.j.l.: Zádor István Szolnok 1935