240. 19-20. századi festmények és bútorok > Katonatiszt portréja

38. Jantyik Mátyás (Békés, 1864 - Békés, 1903)

Katonatiszt portréja

grafit, papír

365*260 mm

j.j.l.: Jantyik Mátyás