240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Porvoo IV"

114. Bornemisza László (Tiszadada, 1916 - Budapest, 1995)

"Porvoo IV"

olaj, vászon

42*70 cm

j.j.l.: Bornemisza

sérült