240. 19-20. századi festmények és bútorok > Asztali csendélet üvegkancsóval, 1996

20. Mácsai István (Budapest, 1922 - 2005)

Asztali csendélet üvegkancsóval, 1996

olaj, vászon

50*70 cm

j.b.l.: Mácsai 96