240. 19-20. századi festmények és bútorok > Vitrin

139. Vitrin

magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, tükrös hátlappal, zárpajzs hiányzik

161*87*41 cm

kulcs nélkül