240. 19-20. századi festmények és bútorok > Dombos táj, 1967

124. Szentgyörgyi Kornél (Budapest, 1916 - Budapest, 2006)

Dombos táj, 1967

olaj, farost

60*70 cm

j.j.f.: Szentgyörgyi 67