240. 19-20. századi festmények és bútorok > Pihenők, 1945

72. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

Pihenők, 1945

olaj, falemez

50*74 cm

j.b.l.: Holló L. 45

ho. ajándékozási felirat, BÁV 30/103