240. 19-20. századi festmények és bútorok > Aratás, 1940

121. Pleidell János (Hontfüzesgyarmat, 1915 - Dunaújváros, 2007)

Aratás, 1940

olaj, karton

49*70 cm

j.b.l.: Pleidell 40