240. 19-20. századi festmények és bútorok > Mocsaras táj gólyákkal

97. Sashegyi Kálmán, Vodicai (Jászkisér, 1886 - 1940)

Mocsaras táj gólyákkal

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: V. Sashegyi K.