240. 19-20. századi festmények és bútorok > Falusi utca, 1970

74. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

Falusi utca, 1970

olaj, vászon

61*80,5 cm

j.j.l.: Boldizsár 1970