240. 19-20. századi festmények és bútorok > Vitorlások, 1912

7. Frecskay Endre (Máramarossziget, 1875 - Budapest, 1919)

Vitorlások, 1912

olaj, vászon

51*70 cm

j.j.l.: Frecskay Endre 12; ho.: 1918/19-es kiállítási cédula