240. 19-20. századi festmények és bútorok > Rőzsegyűjtők

54. Tihanyi János Lajos (Pécs, 1892 - Kiskunhalas, 1957)

Rőzsegyűjtők

olaj, vászon

71*101 cm

j.b.l.: Tihanyi J. Lajos