240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Tiszadobi szekér", 1970

71. Holló László (Kiskunfélegyháza, 1887 - Debrecen, 1976)

"Tiszadobi szekér", 1970

olaj, vászon

61*76 cm

j.j.l.: Holló L. 1970 XII. 4.