240. 19-20. századi festmények és bútorok > Téli erdő

11. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Téli erdő

olaj, vászon

76*105 cm

j.j.l.: Kézdi-Kovács L.

sérült