240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Patak"

4. Mattioni Eszter, Hollósné (Szekszárd, 1902 - Budapest, 1993)

"Patak"

olaj, papír

34*37,5 cm

j.j.l.: Mattioni Eszter