240. 19-20. századi festmények és bútorok > Konyhában

129. Munkácsy (Lieb) Mihály (Munkács, 1844 - Endenich, 1900)

Konyhában

rézkarc, papír

230*300 mm

j.j.l.: a nyomaton: Munkácsy (tükörben)