240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Pesti Dunapart", 1957

92. Kisgyörgy Miklós (működött a 20. sz. közepén)

"Pesti Dunapart", 1957

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Kisgyörgy 957, ho. kiállítási cédula

sérült