240. 19-20. századi festmények és bútorok > Soproni részlet, 1949

116. Lakatos Artúr (Bécs, 1880 - Budapest, 1968)

Soproni részlet, 1949

olaj, vászon

42*52 cm

j.b.l.: Lakatos A. 1949