240. 19-20. századi festmények és bútorok > Délutáni tere-fere, 1894

44. Moretti jelzéssel

Délutáni tere-fere, 1894

olaj, vászon

68*121 cm

j.j.l.: Moretti 1894

sérült, keret nélkül