240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Eszpresszóban", 1957

104. Balogh Ervin (Kecskemét, 1925 - )

"Eszpresszóban", 1957

olaj, karton

50*40 cm

j.b.l.: Balogh Ervin 57