240. 19-20. századi festmények és bútorok > "Ráckevei torony", 1974

69. Miháltz Pál (Magyarvalkó, 1899 - Budapest, 1988)

"Ráckevei torony", 1974

olaj, farost

60*80 cm

j.b.l.: Miháltz Pál 974