240. 19-20. századi festmények és bútorok > Folyópart

96. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)

Folyópart

olaj, vászon

60*80 cm

j.b.l.: Kézdi Kovács L.