240. 19-20. századi festmények és bútorok > Holland városka

101. Gimes Lajos (Miskolc, 1886 - 1945)

Holland városka

olaj, vászon kartonra ragasztva

60*80 cm

j.j.l.: Gimes

keret nélkül