240. 19-20. századi festmények és bútorok > Lovak a pusztában, 1973

73. Kurucz D. István (Hódmezővásárhely, 1914 - Budapest, 1996)

Lovak a pusztában, 1973

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.l.: Kurucz 973