240. 19-20. századi festmények és bútorok > Balatoni halászok

91. Halvax Gyula (Kaposvár, 1906 - Budapest, 1984)

Balatoni halászok

olaj, vászon kartonra ragasztva

69,5*92 cm

j.j.l.: Halvax Gyula