262 Silver, jewellery and objects of art > Talpas pohár

1512. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. második fele, fazettált, színezett királykék üveg, fényes aranyozással, megkopva, talpán apró hibával és utánfestéssel

m: 12,5 cm