262 Silver, jewellery and objects of art > Barátságpohár

1518. Barátságpohár

magyar, 19. sz. második fele, lapracsiszolt, bíborpácolt, zománcfestett, aranyozott üveg, "BARÁTSÁG" felirattal, festése kopott, talpán apró csorbulással

m: 14 cm